Profesjonalny Stolarz Słupsk – Meble na Wymiar Tworzone z Pasją

Meble łazienkowe na wymiar Słupsk

Prezentujemy Wam nasze najnowsze realizacje oraz projekty, które wyróżniają się na tle innych.
Znajdziesz tu inspiracje dla swojego wnętrza.

I

Wykonaliśmy dwie łazienki, z dbałością o każdy szczegół:

  • Pierwsza łazienka została wyposażona w szafkę wiszącą z umywalką nablatową oraz 4 szuflady, idealne do przechowywania różnych akcesoriów. Dodatkowo, wiszący słupek został zaprojektowany tak, aby pomieścić ogromne ilości ręczników, detergentów i wacików.
  • Druga łazienka została zaopatrzona w stojącą zabudowę z umywalką nablatową i aż 8 szufladami od Blum Polska, które zapewniają obfitą przestrzeń do przechowywania.

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, stworzyliśmy funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które doskonale pasują do wnętrza łazienek.

II

Meble w kolorze 'Błękit gołębi’, zdecydowanie odświeżają wnętrze łazienki. Szafka umywalkowa dzięki wygodnym szufladom zapewnia ergonomię, wygodę korzystania oraz dużo miejsca do przechowywania akcesoriów. Zabudowa pralki i suszarki to estetyczna i funkcjonalna część łazienki. Najciekawsza jest jednak szafka ze szklanym frontem, który sprytnie licuje się z przyklejonym do ściany lustrem.

III

Połączenie blatów drewnopodobnych i niezwykłych marmurowych frontów. Mimo małej łazienki, udało się stworzyć funkcjonalne  i pojemne meble, które posłużą latami.

IV

Szafki łazienkowe z frezowanymi, lakierowanymi frontami MDF w kolorze białym matowym! 

Dodadzą one blasku i elegancji każdemu wnętrzu.

Scroll to Top